REMNANT 2’DE HANDLER DERSLIKı BERABERINDE SEMPATIK BIR GAYE ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Gaye Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Gaye Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına bakış atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik olmaz, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra katakulli severlerle buluşacak. Bunun derunin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, beraberinde ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” saksılığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde piyes süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir temaşa deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler klasını tercih etmesi Burada midein münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında katakulli severlerle buluşdamızlık hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir temsil olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim yan yana göreceğiz.

Report this page